сума квадратів двох відьемних чисел дорівнює 34, а різниця цих чисел дорівнює 2. Укажіть рівняння

що відповідає умові задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Церковный Август.

х²+у²=34

х-у=2

.

х²+у²=34

х=у+2

.

(у+2)²+у²-34=0

у²+4у+4+у²-34=0

2у²+4у-30=0

у²+2у-15=0

D/4=1²+15=16   (±4²)

у1= -1-4= -4

у2= -1+4=3

.

у1= -4

х1= -4+2= -2

.

у2=3

х2=3+2=5

.

(-2; -4)  (5; 3)