Знайдіть перший член нескінченної геометричної прогресії знаменник якої дорінює 1/3 а сума дорівнює

72

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Ответ:

48.

Объяснение:

В бесконечно убывающей геометрической прогрессии

S = b1/(1 -q)

По условию q = 1/3, a S = 72, тогда

72 = b1/(1 - 1/3)

b1 = 72•(1 -1/3) = 72•2/3 = 48.

Ответ: 48.