1. , якщо а = -1 2. , якщо а = -2 Знайдіть значення виразу пж до завтра


Ответы на вопрос

Отвечает Мокрова Маша.

1)\frac{a-2}{a^{2} +4}=\frac{-1-2}{(-1)^{2}+4}=\frac{-3}{1+4}=-\frac{3}{5}=-0,6\\\\Otvet:\boxed{-0,6}\\\\2)\frac{a-1}{a^{2}+1 }=\frac{-2-1}{(-2)^{2}+1}=\frac{-3}{4+1}=-\frac{3}{5}=-0,6\\\\Otvet:\boxed{-0,6}