Зведіть подібні члени многочлена 0.8х2-0.3х-х2+1.6+1.1х-0.6 знайдіть його значення якщо х=5!


Ответы на вопрос

Отвечает Тягульская Юлия.

Ответ:

3

Объяснение:

1,6x-0,3x-2x+1,6+1,1x-0,6=0,4x+1=0,4×5++1=2+1=3