Зведіть подібні члени многочлена 0,8х2 – 0,3х – х2 + 1,6 + 1,1х – 0,6 і знайдіть його значення,

якщо х = 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Конюхов Денис.

Ответ:

8-1,5-10+1,6+5,5-0,6=15,1-12,1=3