Обчислити суму перших 8 членів арифметичної прогресії 4; 13;... *​


Ответы на вопрос

Отвечает Грицун Міша.

Ответ:

284

Объяснение: знайдемо 8 член прогресії за формулою an=a1+(n-1)d

d = 13-4=9

a8=4+7*9=67

сума прогресії за формулою a1+an)/2*n

4+67)/2*8=284