Лінійну функцію задано формулою у = -2х + 3.Знайдіть:а) значення функції, якщо значення аргументу

дорів-нює 2;б) значення аргументу, при якому значення функції до-рівнює 5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряхина Арина.

Ответ:

Если у= -2х+3, то:

а) при х=2  у= -2*2+3= -4+3= -1;

б) при у=5   -2х+3=5;  -2х=5-3;  -2х=2;   х=2:(-2);   х= -1.