Графік функції y=Kx+b перетинає осі кординат у точках А(0;-4) і В(2;0).Знайдіть значення K і x.


Ответы на вопрос

Отвечает Ригер Алексия.

Ответ:

k = 2, b = -4, x₁ = 0, x₂ = 2

Объяснение:

  • b = y - kx = - 4 - 0 = - 4
  • k = 2