У коробці лежать 7 синіх і 5 жовтих кульок. Яка ймовір- ність того, що вибрана навмання кулька

виявиться: 1) жовтою;2) синьою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курсонский Назар.

1)5/12=0,4 - для жёлтых

2)7/12=0,58=0,6-для синих