У коробці лежать 4 білі кульки і кілька жовтих. Скільки жовтих кульок у коробці, якщо ймовірність

того, що вибрана навмання кулька виявиться жовтою, дорівнює 3/5?

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Ксюша.

За x беремо загальну кількість кульок.

Відповідно x-4 білі кульки

x-4/x=3/5 решта кульок тобто кількість загалом.

Тоді виходить рівняння:

x-4/x=3/5

5(x-4)=3x

5x-20=3x

5x-3x=20

x=10(усього)

Тепер щоб знайти кількість жовтих кульок ми від загальної кількості віднімаємо кількість білих кульок

10-4=6

Відповідь: жовтих кульок 6.