У коробці лежать кульки ,з якиз 12 - білих,а решта - червоні.Скільки в коробці червоних кульок

,якщо ймовірність того,що вибрана навмання кулька виявиться червоною, становіть 5/9 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сбродов Лёша.

х - всього кульок

(х - 12) - червоних

 

(х-12)/х = 5/9

5х = 9х -108

108 = 4х

х = 27 (всього)
27-12= 15 (червоних)