Послідовність (bn) є геометричною прогресією зі знаменником q=2 Знайти b8 якщо b5=3


Ответы на вопрос

Отвечает Курмангали Диана.

Відповідь:

b8=b5×q^8-5=b5×q^3

b8=3×2^3

b8=3×8=24