яке з наведених пар чисел не є розв'язком рівняння x+y=8? А) (2;3) Б) (10;-1) (В) (-8;0) Г) (-2;5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Адельбеков Фархад.

Ответ:

Тут усі пари не є розв'язком

Объяснение:

Якщо х+у=8:

А) 2+3=8, 5=8

Б) 10-1=8, 9=8

В)-8+0=8, - 8=8

Г)-2+5=8, 3=8