Чому дорівнює значення функції у = 3х+ 7, якщо аргумент дорівнює −2?


Ответы на вопрос

Отвечает Савина Полина.

Відповідь:

y=1

Пояснення:

x=-2;  y=3*(-2)+7=-6+7=1