Знайдіть шостий член арифметичної прогресіі, якщо п‘ятий и сьомий її членів відповідно дорівнюють:

а)4,8 і 7,8; б)-16,8 і 22.

Ответы на вопрос

Отвечает Каспер Ника.

a)\; \; \; a_5=4,8\; \; ,\; \; a_7=7,8\\\\a_6=\dfrac{a_5+a_7}{2}=\dfrac{4,8+7,8}{2}=6,3\\\\\\b)\; \; a_5=-16,8\; \; ,\; \; a_7=22\\\\a_6=\dfrac{-16,8+22}{2}=2,6\\\\\\\star \; \; \; a{n}=\dfrac{a_{n-1}+a_{n+1}}{2}\; \; \star