Розв'язати рівняння x^2+9x=-3x+5


Ответы на вопрос

Отвечает Русило Андрій.

х²+9х=-3х+5

х²+9х+3х=5

х²+12х=5

х²+12х-5=0

a - 1 b - 12 c - (-5)

D=144-4*1*(-5)

D=164