СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАЮ 30 БАЛОВ!!! 3. Визначте ККД важеля, за допомогою якого підняли вантаж масою

150кг на висоту 1 м. При цьому сила, прикладена до довгого кінця важеля,виконала роботу2 кДж.с

Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

Ответ:

ККД=75%

Объяснение:

m=150kg

h1=1m

Ap=2кДж=.2000Дж

_________________

ККД=(Ak/Ap)*100%; Ak=mgh=150*10*1=1500 Дж

ККД=(1500/2000)*100=75%