Прикладаючи до довгого плеча важиля вертикальну силу 25 Н, підняли на 5 см вантаж масою 20 кг

підвішений до короткого плеча важеля. Яку роботу виконала сила прикладена до довгого плеча важеля. Вагою важеля можна знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Катюша.

Ответ:

10 Дж

Объяснение:

Aкор=Ph

P=mg

[P]=H

P=20*10=200(H)

[A]=Дж

Aкор=200*0,05=10(Дж)