Знайдіть всі значення х при яких дріб дорівнює нулю: х^3-4х²-5х/х-5


Ответы на вопрос

Отвечает Батуева Полина.

Ответ:

х=0  х= -1

Объяснение:

чисельник х(х^2-4x-5)= x (x-5)(x+1)

скорчуйте на х-5  і отримайте х(х+1)=0

х=0  х= -1