Яке із чисел є коренем рівняння 2x^{2} =x+3[tex]


Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Раян.

Ответ:

Объяснение:

яке із чисел є коренем рівняння

2x^{2} =x+3\\2x^{2} -x-3=0

D=1+24=25\\\sqrt{25} =5

x1=\frac{1+5}{4} =1.5\\x2=\frac{1-5}{4} =-1