Над виконанням замовлення учень працював 8 годин , а майстер виконав таке саме замовлення за 6

годин. Скільки деталей становить замовлення , якщо майстер і учень за одну годину разом виготовляють 7 деталей?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Олег.

ответ: 24 деталі Объяснение: х майстер, у - учень

1) x+y=7

x=7-y

2)6x=8y із рівняння 1 підставляємо у рівняння 2

6*(7-y) = 8y 42-6y=8y

42=14y

y=3 (кількість деталей за годину яку виготовляє учень)

6x=8*3

6x=24 (замовлення)

х=4 (кількість деталей за год яку виготовляє майстер