Над виконанням замовлення майстер працював 6 годин, а учень виконав таке саме замовлення за 8

годин. Скільки деталей скаладаэ замовлення, якщо майстер і учень разом за 1 годину виготовляють 7 деталей? 7 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Вадим.

Ответ:

24 деталі

Объяснение: х майстер, у - учень

1) х+у=7      х=7-у

2)6х=8у

із рівняння 1 підставляємо у рівняння 2

6*(7-у) = 8у

42-6у=8у

42=14у

у=3  (кількість деталей за годину яку виготовляє учень)

6х=8*3

6х=24 (замовлення)

х=4 (кількість деталей за год яку виготовляє майстер