Знайдіть добуток коренів рівняння 2x^2+x+3=0А)3 Б)-3 В)інша відповідь Г)1,5Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Калина Алина.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо дискримінант цього рівняння:

D=1²-4×2×3=1-24=-23.

Дискримінант від'ємний, а це значить, що коренів немає.