Знайдіть середню лінію трапеції,основи якої дорівнюють 4 і 12​


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

средняя линия трапеции равна \frac{4+12}{2} = \frac{16}{2} = 8см

Ответ: 8 см