Майстерня розписує 60 ялинкових прикрас за 4 год, а кожна з двох учениць -по 18 прикрас за 2 год.

За який час, працюючи втрьох, вони розтпшовують 165прикрас​

Ответы на вопрос

Отвечает Новгородов Руслан.

1) 60:4=15 прикрас розписує майстерня за 1 годину

2) 18:2 = 9 прикрас розписує кажна учениця

3) 15+9+9=33 прикраси розписують разом майстерня і дві учениці за 1 годину

4) 165 *1 : 33= 5 - за п`ять годин розпишуть разом 165 прикрас.

Відповідь: працюючи втрьох вони розпишуть 165 прикрас за 5 годин.