Розкласти тричлен на множники 3х^2-7x+4


Ответы на вопрос

Отвечает Востряков Женя.

Ответ:

3(х-1)(х-4/3)

Объяснение:

Знаходимо корені рівняння:

D=49-48=1

x1=(7-1)/6=1

x2=(7+1)/6=4/3

Формула розкладу на множники:

а(х-х1)(х-х2)