Виконайте дію та запишіть результат у стандартному вигляді: (4,3*10^-5)*(2,6*10^7)


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеевец Танюша.

Ответ:

Объяснение:

(4,3*10^-5)*(2,6*10^7)=

4,3*2,6*10^2=11,18*10^2=

1,118*10^3

Отвечает Дмитриенко Марья.

Розв'язання завдання додаю