. Знайдіть значення функції у = – 5х, якщо значення аргументу дорівнює: а) 4; б) – 0,8.


Ответы на вопрос

Отвечает Мифтяев Аскар.

Ответ:

а) у=-5*4= -20

б) у=-5*(-0.8)= 4

тттттттттттттттттт