Чи є пара чисел (1;-3) розвязком системи рівнянь x+y=-2 1/x+1/y=3/4


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Аня.

Ответ:

Объяснение:

x+y=-2                     1-3=-2

1/x+1/y=3/4           1/1+1/-3=3/3-1/3=2/3\neq3/4/

Друге рівняння не виконується, пара чисел (1;-3) не є розвязком системи рівнянь