2011 р. одна з кіностудії випустила 12 мультиплікаційних фільмів. Кожного наступного року ця студія

випускала на 3 таких фільмів більше ніж попереднього. 1) Скільки мультиплікаційних фільмів випускалася студія у 2016 році? 2) Скільки всього мультиплікаційних фільмів випустила ця студія за 6 поків(2011-2016)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Даня.

a_{1}=12\\\\d=3\\\\1) n=6\\\\a_{6}=a_{1}+5d=12+5*3=27

В 2016 году выпустили 27 фильмов

2)S_{6}=\frac{a_{1}+a_{6}}{2}*6=(a_{1}+a_{6})*3=(12+27)*3=117

Всего за 6 лет студия выпустила 117 фильмов