Пеший член арифметичної прогресії (аn) дорівнює -25, а другий -22 складіть формулу n-ого члена​


Ответы на вопрос

Отвечает Шатилов Павел.

Ответ: aₙ= -28 + 3n.

Объяснение: Загальна формула n- го члена арифметичної прогресії

має вигляд : aₙ=a₁ + d×(n-1);

В данному випадку a₁= -25;

a₂= -22.  d= a₂ - a₁= -22-(-25)= -22+25=3;

Підставим ці значення в загальну формулу n- го члена арифметичноі

прогресії : aₙ=a₁+d×(n-1) = -25+3×(n-1) = -25+3n - 3= -28+3n.