Знайти р та q зведеного квадратного рівняння x^2+px+q=0, якщо x1=7 x2=8​


Ответы на вопрос

Отвечает Макиев Альберт.

Ответ:

x^2-15x+56=0 => p=-15; q=56

Объяснение:

согласно теореме виета

x1*x2=q => 7*8=56

x1+x2=-p => 7+8=15 => =-15