Знайдіть перший член арифметичної прогресії, якщо: а21=-50, d=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Сядуков Вова.
An=a1+d(n-1), звідси
a1=a21-20d=-50-20*3=-110
Отже, а1= -110
Відповідь: -110