СРОЧНО!!знайти знаменник та суму перших п'яти членів геометричної прогресії (bn) якщо b1=2,5; b4=20​


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Максим.

Ответ:

Объяснение:

b₄=b₁*q³

q³=b₄/b₁=20/2,5=8=2³ ; q=2

Sn=b₁(qⁿ⁻¹-1)/(q-1)

S₅=2,5(2⁴-1)/(2-1)=2.5*15=37,5