функцію задано формулою у=8х-3. знайти значення функції якщо значення аргументу (2). значення

аргументу при якому значення функції у= - 9​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

у=8×2-3

у=16-3

у=13

________

-9=8х-3

-8х= -3+9

-8х = 6

х= 6÷(-8)

х= -0,75

у=13; х= -0,75