Чи е рівносильними рівняння:1) x - 2 = 3 i 2x = 10;2) х + 3 = 7 i x : 2 = 3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Рогожина Вероника.

Ответ:

1) x-2=3 = 2x=10

x=5 x=5

2) x+3=7 менше ніж x÷2=3

x=4 x=6