1. Фукція задана формолою y = - 2x+9. Знайдіть значення функції якщо значення аргументу -1; 2; O.​


Ответы на вопрос

Отвечает Немова Валерия.

y = - 2x + 9

1) x =- 1

y = - 2 * (- 1) + 9 = 2 + 9 = 11

2) x = 2

y = - 2 * 2 + 9 = - 4 + 9 = 5

3) x = 0

y = - 2 * 0 + 9 = 0 + 9 = 9

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

Объяснение:

x= -1;  y =- 2x+9=- 2*(-1)+9=2+9=11

x=2;   y=- 2x+9 =- 2*2+9=-4+9=5

x=O.​   y=- 2x+9 =- 2*0+9=9