Не виконуючи побудови графіка функції у = 2х – 5, з'ясувати, чи проходить цей графік через

точки:1) А(100; 205); 2) B-15; —35); 3) C(4,1; 3,2); 4) D-110; 195).​

Ответы на вопрос

Отвечает Митина Дария.

Ответ:

у=2х-5

1) А(100; 205) - не належить графіку функції

у=2×100-5=195

2) В(-15;-35) - належить графіку функції

у=2×(-15)-5=-35

3) С(4,1;3,2) - належить графіку функції

у=2×4,1-5=3,2

4) D(-110;195) - не належить графіку функції

у=2×(-110)-5=-225

Объяснение: