При якому значенні а рівняння 3х2 – 6х +a=0 має єдинийкорінь?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кочегура Дарья.

3x^{2} -6x+a=0

D=0

D=36-4*3*a=36-12a

36-12a=0

-12a=-36

a=-36:(-12)

a=3

Вiдповiдь:  при a=3  рівняння   3x^{2} -6x+a=0  має єдиний корінь.​

Отвечает Шаповалова Надежда.

Коли значення дискримінанта буде 0