Функцію задано формулою. Знайдіть: 1) значення функції ,якщо x=4 2) значення аргументу ,якщо y=-3

y= 5x+7 Поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Гогленков Иоанн.

Ответ:

1) 5x+7=y

5*4+7=y

27=y

1)5x+7=y

5x+7=-3

5x=-10

x=-10/5

x=-2