Складіть формулу для обчислення Суми перших N членів геометричної прогресії bn якщо B1 = 30 Q = 16;

B1=6 Q=0,4 Пж оч надо на сегодня

Ответы на вопрос

Отвечает Бугорский Павел.

Ответ:

1) S_{n}=\frac{b_{1}(q^{n}-1)  }{q-1}  =\frac{30(16^{n}-1 )}{16-1} =2(16^{n}-1 )

2) ...

Объяснение: