Обчисліть роботу, яку виконає електричний струм за 13 хв роботи електричної лампочки , якщо напруга

в ній становить 3,5 В, а сила струму 0,4 А?СРОЧНО!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

Ответ:

1092 Дж

Объяснение:

Дано:

t= 13 хв = 780 с

U= 3,5 В

I=0,4 A.

Знайти:

A-?

-----------------------

З означення сили струму:

I=\frac{q}{t}

Звідси q: q=I*t (1)

З означення напруги:U=\frac{A}{q}

Звідси А: A=U*q (2)

Підставляємо (1) в (2)

Отримуємо:

A=U*I*t

A=3,5*0,4*780= 1092 Дж