З чисел у 3 рази більше ніж інше сума дорівнює 56 Знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Кирилл.

Ответ:

16 и 40

1 - х

2 - 3х

Х+3х=56

4х = 56

Х=16 первое

Второе = 56-16=40