Яка з поданих пар чисел є розв'язком системи рівнянь 2x+y=15x+4y=13​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

Ответ:

y=7;x= -3

8x+4y=4. -

5x+4y=13

3x=-9

x= -9÷3

x=-3

-6+y=1

x= -3

y=7

x= -3