Які з пар чисел (3; 2); (-1; -8); (5; 3) є розв'язками рівняння 5x – 2y = 11


Ответы на вопрос

Отвечает Чорна Марина.

Ответ:

(3;2) (-1;-8)

Объяснение:

5х-2у=11

Підставляємо значення

1)(3;2)

5×3-2×2=11

11=11

2)(-1;-8)

5×(-1)-2×(-8)=11

11=11

3) (5;3)

5×5-2×3=11

19≠11