Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання 3х+2у=6 і 4х-2у=8​


Ответы на вопрос

Отвечает Хомутова Варя.

Ответ:

\left\{\begin{array}{l}3x+2y=6\\4x-2y=8\end{array}\right\ \oplus \  \left\{\begin{array}{l}2y=6-3x\\7x=14\end{array}\right\ \  \left\{\begin{array}{l}2y=6-6\\x=2\end{array}\right\ \  \left\{\begin{array}{l}y=0\\x=2\end{array}\right\\\\\\Otvet:\ \ (\ 2\, ;\, 0\ )\ .