СРОЧНОО Знайдіть значення функції у=3х-2 в точці х0= -2А) 4 Б) - 8 В) - 4 Г) 8(З розв'язанням)


Ответы на вопрос

Отвечает Шибанова Владислава.

Ответ: Б

Объяснение:

y=3x-2

y=3*(-2) -2

y=-6-2=-8