Складіть яку небудь систему рівнянь що має розв'язок (2;-2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Филков Александр.

\begin{cases}3x-2y=10\\ 2x-7y=18\end{cases}

Якщо потрібно, можу пояснити алгоритм, як складати такі системи.