Яка з пар чисел є розв'язком рівняння 3х-у=5 (0,2) (3,-1) (2,1) (4,0)


Ответы на вопрос

Отвечает Цымбал Даша.

Ответ:

3·2-1=5(2,1) - э розв,язком рівняння

Объяснение:

3х-у=5

3·0-2=5 (0,2) - не э розв,язком рівняння

3·3+1=5(3,-1) - не э розв,язком рівняння

3·2-1=5(2,1) - э розв,язком рівняння