Обчисліть значення с, при якому графіку функції y = 0,2x - с належить точка А (2;-1).


Ответы на вопрос

Отвечает Бойкова Арина.

Ответ:

1.4

Объяснение:

-1=0.2*2-c

-1=0.4-c

c= 0.4 - (-1)

c= 0.4+1

c= 1.4